Menu

Skip to content

De HeemstederLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Afzetpunten
    • Andere uitgaven
    • Voorwaarden
    • Privacy

Uitbreiding voor Autobedrijf Turenhout met oog op de toekomst 

Door Redactie De Heemsteder | 9 februari 2023 | Geplaatst in Heemstede e.o.

Door Joke van der Zee 

Heemstede – Op een van de mooiste locaties in Heemstede is Autobedrijf Turenhout gevestigd. Tegenover het raadhuis (1906) en in goed gezelschap van minstens zo oude panden is op nummer 7 (1921) van het Raadhuisplein Turenhout vinden. De locatie ademt geschiedenis maar binnen de historische muren is alles helemaal van ‘nu’ en wordt vooral naar de toekomst gekeken. Een toekomst waarin autorijden bewust gebeurt, of dat nu gaat om elektrisch of hybride rijden of de keuze maken voor een betrouwbare occasion voor dagelijks ritten. We gaan bewuster om met alles, met milieu en met onze portemonnee. Ook de oldtimer-bezitter rijdt bewust en geniet, eenmaal op de weg, met volle teugen. Dat kan alleen als de auto goed is onderhouden. Zo maakt ieder zijn bewuste keuze.  

Zoals gezegd maakt Turenhout, sinds vier jaar geleid door Wouter Heeremans, ook keuzes voor de toekomst. Vorig jaar opende hij een tweede locatie in Heemstede, op de Nijverheidsweg 6. “Daar staan de meeste van onze occasions omdat er veel meer ruimte is dan hier.” Met ‘hier’ bedoelt Wouter het Raadhuisplein, waar de werkplaats en receptie zijn. Vanuit de receptie geven camerabeelden zicht op beide locaties, want auto’s blijven helaas aantrekkingskracht uitoefenen op het dievengilde. Zeker als je, zoals Turenhout, ware beauty’s in de collectie hebt: van diverse type Porsches tot oldtimers uit de sixties en seventies. Dat zijn juweeltjes van classics, maar het meest verkocht zijn de goede ‘jonge’ middenklassers van slechts een paar jaar oud.  

Naast de verkoop van auto’s moeten deze natuurlijk ook worden onderhouden. De nieuwere wagens vereisen hedendaagse technieken om ze goed op de weg te houden. Dat geldt zeker voor elektrische en hybride auto’s. Turenhout heeft alles in huis om uitstekend onderhoud te garanderen. “Sinds kort werkt Jip van den Haak bij ons. Hij nam zelf het initiatief om hier stage te lopen, erg leuk, en nu hij zijn opleiding heeft afgerond is hij als monteur in dienst gekomen”, aldus Wouter. Verjonging van het team dus en tezamen met de jarenlange ervaring van Wouter een mooie combinatie voor een solide toekomst. Solide is ook het toverwoord voor je auto dus is onderhoud bij een vak-garage wel een must. “Bij ons is de APK kosteloos wanneer je de auto voor een grote beurt brengt.” Wouter vertelt het haast als een reclameslogan maar die is nauwelijks nodig. Velen weten Turenhout te vinden, als garage maar ook voor een goede (jonge) tweedehandsauto. “Mond-tot-mondreclame doet zijn werk.” En wellicht ook de wetenschap dat een gekochte auto helemaal spic en span wordt afgeleverd, dus mooi opgepoetst door een firma die Turenhout speciaal hiervoor in de arm neemt. Meer weten? Kijk op www.turenhoutautos.nl of bel 023-5291125. Raadhuisplein 7, Heemstede.  

Foto: Wouter Heeremans (links) en nieuwe medewerker Jip van den Haak. Fotograaf: Dave Weij Fotografie.

Andere berichten

Oldtimer-dag Santpoort in september→

Klassiekers in Heemstede: de Fiat 500, om op te vreten→

Uw oldtimer ook in ‘Klassiekers in Heemstede’?→

Wethouder Grummel reikt cheques energiesubsidie uit aan drie Vve’s →


Recent nieuws

  • Wethouder Grummel reikt cheques energiesubsidie uit aan drie Vve’s 
  • Heemstede haalt bijna €18000,- op voor KWF Kankerbestrijding
  • Heemsteedse en Bloemendaalse verenigingen op pad met de Grote Clubactie
  • Raadscommissie stemt in met proef kabelgoottegels in Heemstede
  • Internationale studenten leveren bijdrage aan lunchconcert in de Koepel
  • Kiek jouw liefste of leukste huisdier voor de huisdierenfotowedstrijd!
  • Commissaris van de Koning neemt profielschets burgemeester in ontvangst 
  • Expositie ‘Langs De Glip’ in het Pomphuis 
  • Voorkom gehoorverlies van uw kind met de stoere BuddyPhones bij Van der Werf Horen 
  • Liter ijs voor winnaars Vakantiewedstrijd Wandelbos Groenendaal 
  • Nieuwe voorzitter van de Kunstbeurs Heemstede heeft er zin in 
  • Dementie en ethiek: hoe ga je hiermee om?
  • Bewoner voorkomt woningbrand door brandende accu naar buiten te slepen
  • 25-jarig jubileum bij Van Wonderen Makelaars 
  • HBM start schooljaar met vossenjacht op Binnenweg
  • Koffieochtenden WIJ Heemstede, een sociaal gebeuren in de wijk
  • Hitte geen obstakel bij open dag van WIJ Heemstede
  • Oude Kerk aan het Wilhelminaplein open voor Marokko 
  • Open Monumentendagen: Eerebegraafplaats Bloemendaal vertelt zwijgend de geschiedenis van onderdrukking en verzet  
  • Expositie in raadhuis Heemstede: het treinstation als kunstzinnig fotoproject 
Job in de Regio

Edities

  • Heemstede e.o.
  • Partnerbijdrages
  • Regio

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer Jutter | Hofgeest
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Castricummer
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Heemsteder
WONEN.nl Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio

Zoeken

VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl

 

Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Afzetpunten
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu