Menu

Skip to content

De Heemsteder | BloemendalerLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Bloemendaal e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Gemeente Bloemendaal
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Pimpelmees wint fotowedstrijd en Vogelhospitaal hoopt op meer donaties

Door Redactie De Heemsteder | 20 december 2020 | Geplaatst in Regio

Haarlem  – Niet alleen geduld, een kien oog en juiste timing zijn bepalend bij het schieten van een puike vogelfoto. De jury was ontroerd bij het zien van de inzendingen voor de fotowedstrijd die werd georganiseerd door het Vogelhospitaal aan de Vergierdeweg in Haarlem-Noord. Ruim 30 fotografen deden een gooi naar de eeuwige roem met de actie ‘Christmas Challenge’. Met minimaal 5 euro per ingezonden foto werd 565 euro opgehaald. “Een fraai bedrag voor de eerste keer,” aldus beheerder Wiebe, “Maar we hopen op meer donaties, want het uiteindelijke bedrag dat opgehaald wordt voor 30 december 12.00 uur wordt via Stichting Dierenlot verdubbeld.” Doneren kan op: https://bit.ly/3r3CdkB. Het Vogelhospitaal kan iedere euro goed gebruiken nu haar gebruikelijke fondsenwerving wegens corona is vervallen.  

De pimpelmees van Anko Lubach is de onbetwiste winnaar. “Alles aan deze foto klopt”, aldus de jury. “De scherpte, compositie, kleuren van voor- én achtergrond als de belichting. Kortom, een fijne plaat om naar te kijken.”
De winnaar mag meegaan bij het uitzetten van herstelde vogels in de natuur.

De ransuil van Corinne Kalisvaart sleepte de tweede prijs in de wacht. “De uil kijkt je recht aan terwijl de boom met een mooie doorkijk diepte aan de foto geeft”, aldus de driekoppige, deskundige jury die haar beloont met een mezenhuisje. Dezelfde beloning gaat naar Charles Duijff voor zijn knobbelzwanen – goed voor de derde plaats. “Familie Zwaan geeft ons een warm gevoel”, zeggen de beoordelaars. “Gezellig samen een stukje zwemmen, je kan het gezinsgeluk voelen. De foto is met liefde gemaakt.”

Gerard Tamminga ontvangt een eervolle vermelding met zijn bijna onzichtbare, goed gecamoufleerde roerdomp. “Een dikke pluim dat het gelukt is. Probeer maar eens zo’n schuwe vogel voor je lens te krijgen!”  Meer informatie op http://www.vogelhospitaal.nl.  

1e prijs: pimpelmees. (Foto: Anko Lubach).

Andere berichten

Vogelhospitaal gooit de deuren open op Open Dag→

Meeuwenpopulatie neemt alarmerende duikvlucht→

Gezellige Lions Heuvelloop voor het goede doel over het Kopje van Bloemendaal→

Wintertips voor tuinvogels: “Liever geen brood, wel ongezouten zaden en noten”→


Recent nieuws

  • Nieuwe expositie in Galerie SPW59
  • Open dag bij Sociëteit Vereeniging, Zijlweg 1
  • Wilbert en Ans Burgers lid van verdienste bij HBC Gymnastics
  • Fashion & Bites & More in Heemstede Winkelcentrum
  • Nieuw seizoen Podia Heemstede vanaf 12/9
  • Tennis en spelletjes op Junior-Senior Toernooi TVHBC
  • Op zoek naar boleten in het duin
  • Vrienden van Buitenplaats Elswout dragen bij aan behoud
  • Ontspannen boekpresentatie met Rob Jetten
  • “Vooral de beweeglessen zijn heel erg populair”
  • Wij Eten Samen voor tien euro
  • De Bloemendaler strijkt neer…bij ’t Wed
  • D66-politicus over zijn boek ‘Hoe het wél kan’
  • Gratis F1 kijken op groot scherm in Zandvoort-Noord
  • HBC Vrouwen 2 zoekt voetbalmeiden
  • Slootjes safari bij ‘Kom In Mijn Tuin’
  • Van Heemstede naar de horizon: tips voor het plannen van uw droomreis
  • 100-jarige bij Restaurantdag Vogelenzang
  • Het Spaarne 140 jaar: twee dagen gezellig feesten
  • Buurt in opstand tegen plaatsing warmtepomp
Job in de Regio

Edities

  • Bloemendaal e.o.
  • Heemstede e.o.
  • Regio
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

Heemstede e.o.

Live webcam milieustraat HeemstedeLive webcam milieustraat Heemstede

Bloemendaal e.o.

Live beachcam strand BloemendaalLive beachcam strand Bloemendaal

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Heemsteder|Bloemendaler

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl
info@bloemendaler.nl

 

Heemstede, Bloemendaal, Bennebroek, Vogelenzang, Overveen en Aerdenhout

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}