Wilhelminaplein blij met fraaie bloemenpracht

Tekst en foto: Harry Opheikens

Heemstede – Nee, Dick Beijer is absoluut geen hovenier, maar tuinarchitect van beroep, wonend op Wilhelminaplein. Hij zit dikwijls heerlijk op een bankje voor zijn bedrijf, genietend van de zon en van zijn ‘voortuin’, want hij kijkt richting Camplaan waar een paar plantenbakken staan met prachtig in bloei staande planten.

De bakken heeft hij zelf beplant in overleg met de gemeente, want hij vond ze er niet mooi uitzien na plaatsing en beplanting, zoals nu te zien is op het Wilhelminaplein. Ook het onderhoud doet hij geheel uit eigen wil en dat betekent regelmatig sproeien en dat kost bij de grote bakken al snel twee uur, maar hij doet het graag. De bewoners/winkeliers zijn er blij en dankbaar voor het fraaie aangezicht. Hij mocht ook één van de bakken gebruiken als ‘reclamezuil’ voor zijn bedrijf.

Wanneer het moment daar is zal Dick ook snoeien, zodat ze in het voorjaar weer prachtig kunnen bloeien voor een sfeervolle aanblik. Vanuit de gemeente krijgt Dick regelmatig complimenten voor het onderhoud.

Dick geniet van de bloemenpracht.