‘Onze dagen komen nog’, roman over liefde en kunst 

Heemstede – Op zaterdag 27 juni is er bij Boekhandel Blokker een interview met Bas Steman over ‘Onze dagen komen nog’ – een roman over liefde en kunst. Deze activiteit begint om 15.00 uur en de toegang is vrij, wel is reserveren gewenst.

Over het boek

Madeleine, de onbeantwoorde jeugdliefde van Jasper, komt 25 jaar later opeens weer zijn leven binnen. Met haar zieke lichaam wil ze nog één keer hartstochtelijk begeerd worden, en niet door haar eigen man. Voor Jasper – gescheiden en wonend in het landhuis van zijn vrijgevochten grootouders, die daar ooit de eeuwige liefde bezongen – is haar wens een droom die alsnog uitkomt. Het blijft niet bij die ene keer. Er ontstaat een gepassioneerde liefdesrelatie waarin het onvermijdelijke afscheid nooit ver weg is, maar het inzicht groeit dat de liefde niet hoeft te sterven en verlangens de grenzen van tijd en werkelijkheid kunnen overschrijden.
In ‘Onze dagen komen nog’ bouwt Steman voort op het universum van zijn bestseller Morgan, een liefde. Sensueel, hypnotiserend en vol filosofische inzichten blijft het verhaal resoneren nadat de laatste bladzijde is omgeslagen.

Over Bas Steman

Bas Steman (1971) is schrijver en programmamaker. Wilde ooit wielrenner worden. Schreef Tinus! Tinus! Van anorexia tot goud en Naakt in de orkaan over Ramses Shaffy. Schreef de romans De Aankomst (2013), Morgan, een liefde (2018) en De Lafaard (2022), en (in 2020) Lekker Boekie! Het wonderlijke verhaal van jongens die de literatuur ontdekken. De bestseller Morgan, een liefde (nu 14e druk) werd in het Engels vertaald. Toegang vrij. Boekhandel Blokker, Binnenweg 138 in Heemstede. Reserveren: 023-5282472 of mail naar info@boekhandelblokker.nl of app 06 18336320.

Bas Steman komt naar Blokker. (Foto aangeleverd).