Heemstede – Zaterdag 30 mei van 12.45-13.30 uur brengt kookboekenschrijfster Yvette van Boven een flitsbezoek aan boekhandel Blokker, tijdens de ‘Yvette van Boven tiendaagse’ (22 t/m 31 mei). Yvette signeert o.a. haar nieuwe boek ‘Daily Veg’. Haar nieuwe boek heeft een speciale introductieprijs van €10, na de ’tiendaagse’ kost het €15.
Over het boek
Al een jaar lang schrijft Yvette van Boven haar nieuwsbrief ‘Home Made Hub’. Om de zondag ontvangen duizenden lezers haar brief vol recepten, moestuinverhalen en andere dagelijkse avonturen: wat ze at, wat ze maakte en hoe ze dat deed. In ‘Daily Veg’ bundelt ze de fijnste recepten uit dat eerste jaar: makkelijke vegetarische gerechten bomvol groente, maar ook taarten, cakes en toetjes voor verjaardagen, weekenden of voor zomaar omdat je zin hebt om te koken. Het boek is een klein vrolijk boekje vol kookzin, om elke dag open te slaan.
Over de auteur
Yvette van Boven is culinair schrijver, illustrator en tv-presentator. Ze schreef talloze succesvolle kookboeken – zoals Home Made, Home Sweet Home, Home Made Basics en Van Boven in het wild – die zijn vertaald in het Engels, Frans, Spaans en Duits. Tot drie keer toe won ze de Gouden Kookboek-verkiezing. Naast haar boeken is Yvette ook bekend van de tv-programma’s De streken van Van Boven en Koken met Van Boven, haar wekelijkse rubriek in Libelle en Volkskrant Magazine en de culinaire podcast Etenstijd! die ze co-host met Teun van de Keuken. De illustraties en vormgeving van haar boeken ontwerpt Yvette zelf. Haar man Oof Verschuren maakte de prachtige foto’s.
Toegang gratis – reserveren gewenst via info@boekhandelblokker.nl of 023-5282472.
(Foto aangeleverd)

