Menu

Skip to content

De Heemsteder | BloemendalerLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Bloemendaal e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Gemeente Bloemendaal
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Totaal 396 reacties op de plankaart voor laadpalen

Door Redactie De Heemsteder | 2 maart 2023 | Geplaatst in Heemstede e.o.

Heemstede – De gemeente Heemstede heeft de ambitie om vóór 2025 300 openbare laadpunten (150 laadpalen) te realiseren. Van 12 december tot 31 januari konden inwoners reageren op de voorgestelde plekken voor laadpalen in hun buurt. Er zijn totaal 396 reacties binnengekomen. Op basis van deze reacties wordt besloten of de kaart wordt aangepast op basis van de geopperde alternatieven.

Wethouder Anneke Grummel: “Inwoners kennen de directe omgeving het beste, daarom is hun inbreng heel waardevol. Uit de prognoses blijkt dat er komende jaren meer elektrische auto’s in Heemstede komen, daarom zijn er meer laadpalen nodig.”

Er is 142 keer een nieuwe locatie voorgesteld en van de reacties op een voorgestelde plek is 82 keer een suggestie gedaan voor een andere plek. De meest voorkomende redenen dat inwoners een andere plek voorstellen zijn; een betere verdeling van de laadpalen, de voorgestelde locatie is vlak voor een woonhuis, er is een betere plek met ruimere parkeerplekken en er is hoge parkeerdruk op de voorgestelde plek. De gemeente onderzoekt alle voorgestelde nieuwe en alternatieve locaties om de plankaart voor laadpalen te verbeteren.

Naast neutrale en positieve reacties op de voorgestelde plekken zijn er rondom een aantal laadpalen ook negatieve reacties binnengekomen. De gemeente doet onderzoek naar deze specifieke locaties. Op basis van verschillende criteria worden locaties afgekeurd en/of verplaatst, bijvoorbeeld wanneer de stoep toch niet breed genoeg is of wanneer er een ruimere plek in de buurt is.

In maart wordt er een definitieve plankaart gepubliceerd. In mei wordt de plankaart meegenomen in de evaluatie van het laadpalenbeleid in de Commissie Ruimte. Daarna besluit het college hoe het beleid kan worden aangescherpt en de plaatsing van de laadpalen verder wordt ingevuld. Voor de plaatsing van elke nieuwe laadpaal wordt er een verkeersbesluit genomen. Inwoners hebben na publicatie altijd 6 weken de tijd om bezwaar te maken.\

Foto: Een van de laadpalen in Heemstede. Foto: Bart Jonker.

Andere berichten

Vuurwerkverbod van kracht in Heemstede en Bloemendaal→

Onveilige weersomstandigheden: Nieuwjaarsduik in Haven Heemstede gaat niet door→

Bericht van de ontwikkelaar Manpadslaangebied→

Bouw duurzame flexwoningen Glipperweg 55–57 kan beginnen→


Recent nieuws

  • Brand in bijgebouw SBO De Trapeze in Haarlem
  • Column Kerken over Driekoningen
  • Nieuwjaarsexpositie KZOD in de Kloostergangen
  • Auto door gladheid bijna te water bij Lijnden
  • Vier voertuigen branden uit in Werfstraat Haarlem
  • Koude en barre tijden: denk aan onze gevleugelde vrienden
  • Geen wandeling: van de nood een deugd maken
  • Brand in bedrijfspand aan Crommelinbaan Cruquius
  • Muziek, verhalen en oliebollen: dan heb je een gezellige middag
  • Tim Klijn doneert AED aan KNRM Zandvoort
  • Ongeval tussen fietser en taxi op Heemsteedse Dreef
  • Automobilist in botsing met lijnbus
  • Fietser lelijk gewond bij ongeval Zijlweg 
  • Vuurwerkverbod van kracht in Heemstede en Bloemendaal
  • Elvira Nanariain speelt voorstelling ‘Losbreken’ in Theater de Luifel
  • Ligconcert Sandra van Nieuwland in Haarlem
  • Gemeente Bloemendaal verlengt subsidie voor (hybride) warmtepompen 
  • Onveilige weersomstandigheden: Nieuwjaarsduik in Haven Heemstede gaat niet door
  • Kom in mijn Tuin sluit per 1 januari aan bij WIJ Heemstede 
  • Hoe buurtnieuws zich aanpast aan de online gewoontes van vandaag
Job in de Regio

Edities

  • Bloemendaal e.o.
  • Heemstede e.o.
  • Regio
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

Heemstede e.o.

Live webcam milieustraat HeemstedeLive webcam milieustraat Heemstede

Bloemendaal e.o.

Live beachcam strand BloemendaalLive beachcam strand Bloemendaal

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Heemsteder|Bloemendaler

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl
info@bloemendaler.nl

 

Heemstede, Bloemendaal, Bennebroek, Vogelenzang, Overveen en Aerdenhout

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}