Menu

Skip to content

De Heemsteder | BloemendalerLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Bloemendaal e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Gemeente Bloemendaal
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy
Lions MeerSpinning voor 'Hoofddorp aan Zee’

Lions MeerSpinning voor ‘Hoofddorp aan Zee’

Door Redactie De Heemsteder | 16 augustus 2018 | Geplaatst in Regio

Op zondag 2 september, gelijktijdig met de Haarlemmermeer-run organiseren de Lions Clubs Haarlemmermeer en Haarlemmermeer-Ringvaart in samenwerking met ‘Het Cultuurgebouw’ en wielerclub ‘De Bataaf’ een spinfietsevenement.

Na 10 jaar ‘Meerwandelen en Meerfietsen’ door de mooie plekken van Haarlemmermeer en 5 jaar Lions Meerkamp onder het motto ‘Meerbewegen’ is het nu tijd voor iets nieuws. Dat is gevonden in het organiseren van een uur spinnen op een soort racefiets. Eigenlijk is het fietsen zonder een meter vooruit te komen maar wel de inspanning leveren die nodig is bij het echte wielrennen. Wil je langer fietsen dan 1 uur? Dat kan. Het evenement vindt plaats van 11.00 uur tot 15.00 uur. En je spant je niet voor niets in.  De opbrengst is voor ‘Hoofddorp aan Zee’, een fantastische vakantieweek in Hoofddorp georganiseerd voor kinderen die niet op vakantie (kunnen) gaan.

De vraag is natuurlijk: “Hoe komen de Lions aan veel geld voor dit goede doel?” Het antwoord is simpel: kom gewoon spinfietsen als club (vrienden) of  individueel. De spinningfietsen staan opgesteld op het Raadhuisplein in Hoofddorp-Centrum, zestig fietsen bij elkaar en de fietsers worden voluit aangemoedigd door ervaren spin-instructeurs, de ‘presenters’.

De prijs voor een fiets is €10 voor 1 uur. Reserveren van een fiets is bijna hetzelfde als een kaartje kopen bij De Meerse. Sterker, het reserveren van een spinfiets gaat via het kaartreserveringssysteem van De Meerse. Via de website www.meerbewegen.org en het klikken op MeerSpinning 2018. Klik daar op het logo van Het Cultuurgebouw en kiest voor zondag 2 september en het gewenste uur. Na doorlopen van de boeking volgt het e-ticket met de gereserveerde tijd en fietsen per e-mail.

En er is meer. De mogelijkheid om je te laten sponsoren door familie of vrienden met behulp van het programma ‘Small Money Big Smile’. Een methode die op scholen erg succesvol is, waarbij familie en vrienden de activiteiten financieel belonen, allemaal voor het goede doel. Op dezelfde websitepagina lees je alles over de mogelijkheden van b.v. niet fietsen maar wel doneren, ook via Small Money Big Smile, of lid worden van de club van honderd en/of de mogelijkheid om één van de sponsorpakketten te kopen.

Nog vragen of wensen? Ga naar het contact formulier op de website www.meerbewegen.org en er zal zo snel mogelijk gereageerd worden. Het zal ongetwijfeld een sportieve dag worden op 2 september met de Haarlemmermeer Run en het Lions MeerSpinning event.

Andere berichten

Mooi bedrag voor CliniClowns en schoolplein bij sponsorloop Kindcentrum de Molenwerf →

Loop mee met de SantaRun op vrijdag 16 december→

Lions Heuvelloop op 2de Paasdag voor het goede doel→

Meerlandenfonds verrast breiclub Bennebroek→


Recent nieuws

  • Petitie behoud grasveldje Sein-terrein
  • Kleinschalige herdenking met een triest verhaal
  • Werking van een hydraulisch systeem begint bij de pomp
  • Zelfstandig ouder worden in uw eigen huis
  • Hoe kies je de juiste spaarrekening? Tips voor Heemstedenaren
  • Fysiek edelmetaal als ankerpunt in roerige tijden
  • Is het mogelijk om geperforeerde remschijven te installeren op een stadsauto?
  • Concert gewijd aan harpiste/spionne Noor Inayat Khan
  • Zonovergoten Koningsdag start met Oranjebitter
  • Zes inwoners uit Bloemendaal koninklijk onderscheiden 
  • Vertelschuur in kader van Dodenherdenking
  • ‘Verhalen van helden morele opsteker voor eenieder’
  • Heemstedenaren kiezen voor deze online casino spellen
  • Alice Loeters draagt uitvaartbegeleiding over aan Team Patty Duijn
  • Afscheid in de open lucht bij Westerveld
  • Koningsdag in Vogelenzang: Wie wordt de ‘Alleskunner?’ 
  • Concertenreeks met hoofdrol voor Willibrordusorgel
  • Heemsteedse kunst in Popup Gallerie De Zout 
  • Keti Koti Haarlem op zondag 18 mei
  • Tribute Rita Reijs door Jurjen Donkers Groep
Job in de Regio

Edities

  • Bloemendaal e.o.
  • Heemstede e.o.
  • Regio
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

Heemstede e.o.

Live webcam milieustraat HeemstedeLive webcam milieustraat Heemstede

Bloemendaal e.o.

Live beachcam strand BloemendaalLive beachcam strand Bloemendaal

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Heemsteder|Bloemendaler

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl
info@bloemendaler.nl

 

Heemstede, Bloemendaal, Bennebroek, Vogelenzang, Overveen en Aerdenhout

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}