Menu

Skip to content

De Heemsteder | BloemendalerLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Bloemendaal e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Gemeente Bloemendaal
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Echtpaar Siebbeles straalt als een briljant

Door Redactie De Heemsteder | 3 februari 2023 | Geplaatst in Heemstede e.o.

Door Joke van der Zee

Heemstede – Donderdag 2 februari was een feestelijke dag in Woonzorgcentrum De Heemhaven. Als je 65 jaar getrouwd bent is dat best een feestje waard, toch? Het echtpaar Siebbeles uit Heemstede (hij 91, zij 90) kreeg donderdagmiddag alle ogen op zich gericht en het straalde als een briljant, niet gek als je je briljanten huwelijk viert.

In de knusse huiskamer op de begane grond van het woonzorgcentrum aan de Von Brucken Focklaan kreeg het paar felicitaties van bewoners en medewerkers van De Heemhaven, van vrienden én de burgemeester. Zij kwam mevrouw (Wil) Siebbeles en haar echtgenoot (Herbert) persoonlijk gelukwensen en ging graag op de foto met de jubilarissen. Iets dat Astrid Nienhuis vijf jaar geleden ook al deed, het bezoek aan het destijds 60-jarig jubileum was een van haar eerste publieke optredens als nieuwbakken burgemeester. Dat was in De Burghave, waar Herbert nog altijd woont. Hij bezoekt zijn vrouw dagelijks in De Heemhaven.

Het paar trouwde in 1957 te Amsterdam. In de voetsporen van zijn vader en grootvader maakte Herbert carrière als arts. Hij was chirurg en leidde ook artsen op. Zijn vrouw werkte als verpleegster. Nadat het stel trouwde, werden vier kinderen geboren en later kwamen er kleinkinderen. Vijf jaar geleden bezocht Ton van den Brink het echtpaar en schreef dat Wil de spil in het gezin was die alles regelde. Echtgenoot Herbert hield van zijn veelomvattende job als chirurg. Hij zat lang in het circuit, ging naar Afrika en Indonesië. Hij weet er boeiend over te vertellen. Toen hij al in de zeventig was zei echtgenote Wil dat het wel een keer welletjes was. En dat was zo. Herbert bleef echter een mensen-mens die graag helpt, zo was hij heel actief bij de Lions Club, waar hij trots een visitekaartje van presenteert. “Ik blijf een clubman.”

Maar ook zeer zeker een man die veel van zijn vrouw houdt, want als hij uitlegt hoe je 65 jaar samenzijn ‘haalt’, zegt hij met genegenheid en bewondering: “Ons geheim? Dat ze nooit is weggelopen…” Het is donderdag iets waar ieder hartelijk om lacht, maar wat ook waar is. Je moet het samen doen!

De Heemsteder feliciteert het echtpaar Siebbeles met hun briljanten huwelijk.

Foto: Burgemeester Nienhuis feliciteert het echtpaar Siebbeles. Fotograaf: Joke van der Zee.

Andere berichten

Draaien van plaatjes en mooie jas leiden tot 65-jarig huwelijkspaartje→

Bloemenhove kliniek houdt politiek Heemstede nog steeds bezig→

Petitie klaphekken Groenendaal heeft effect→

Tramwachtershuisje op De Glip feestelijk in gebruik genomen→


Recent nieuws

  • Veertig jaar op de markt
  • “We willen groeien naar 1000 deelnemers”
  • Nieuwe lijsttrekker en wethouderskandidaat CDA
  • Betoverende voorstelling van Theatergroep Klapstuk
  • Italiaanse Barok in Dorpskerk van Bloemendaal
  • Overleden persoon aangetroffen op vaartuigje
  • Wethouder Gamri dient ontslag in
  • ‘Niet wegkijken wat er in Gaza gebeurt’
  • Schermen: NK titel voor Talitha Sluman, zilver voor Lotte Dammroff
  • Operakoor Bel Canto laat zich van een andere kant horen
  • Besluitvorming lang traject bouw nieuwe Belvedère nadert einde
  • Laat je meevoeren in de tijd van de Van Lenneps
  • Flatportiek in Engellandlaan beschoten
  • Wethouder Gamri zet beste beentje voor
  • Tuinrangers geven gratis advies voor een natuurvriendelijke tuin
  • Ooievaartje geboren bij ’t Molentje van Groenendaal
  • HFC Heemstede stopt en heft zichzelf op
  • Schildersgroep exposeert in De Luifel
  • Nieuw speciaalbier ‘Tramhuis Tripel’ gelanceerd
  • Opentuinendag in Heemstede, Bloemendaal en Haarlem
Job in de Regio

Edities

  • Bloemendaal e.o.
  • Heemstede e.o.
  • Regio
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

Heemstede e.o.

Live webcam milieustraat HeemstedeLive webcam milieustraat Heemstede

Bloemendaal e.o.

Live beachcam strand BloemendaalLive beachcam strand Bloemendaal

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Heemsteder|Bloemendaler

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl
info@bloemendaler.nl

 

Heemstede, Bloemendaal, Bennebroek, Vogelenzang, Overveen en Aerdenhout

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}