Open Horsman Merlenhove toernooi groot succes

Heemstede – Het Open Horsman Merlenhove Tennistoernooi kan terugkijken op een bijzonder geslaagde editie. Gedurende de hele week werden er bijna 200 wedstrijden gespeeld, waarin spelers uit de regio en zelfs daarbuiten streden om de felbegeerde titels. Onder uitstekende weersomstandigheden genoten deelnemers en toeschouwers een week lang van sportiviteit, gezelligheid en tennis op hoog niveau.

De finaledag

De finaledag vormde het absolute hoogtepunt van het toernooi. Op een sfeervol en goed gevuld park werden de finales gespeeld, waarbij het publiek werd getrakteerd op wedstrijden van uitzonderlijk niveau. In het herendubbel maakten Jens van Trigt, Jens Wever, Milan Ludlage en Davy van Walen er een ware tennisshow van. De vele rally’s, spectaculaire punten en spannende games hielden het publiek voortdurend op het puntje van de stoel. Uiteindelijk trokken Jens en Jens aan het langste eind met een knappe 6-4, 7-6 overwinning.

Finale herenenkel

Ook de herenenkel finale was een lust voor het oog. Twee jonge spelers uit de Nederlandse top 10 namen het tegen elkaar op voor een bomvol en enthousiast terras. Titelverdediger Ivan van Ruiten begon sterk en won de eerste set met 6-2. In de tweede set bood Mats Jutte uitstekend weerstand, maar Ivan wist het verschil te maken en stelde na een spannende set met 7-5 zijn titel veilig. De organisatie kijkt met veel trots terug op een prachtige toernooiweek. Dankzij de inzet van de vele vrijwilligers, de steun van de sponsoren, het sportieve optreden van alle deelnemers én het fraaie zomerweer groeide het Open Horsman Merlenhove Tennistoernooi opnieuw uit tot een sportief en gezellig evenement waar met veel plezier op wordt teruggekeken.

Foto: aangeleverd.