Menu

Skip to content

De Heemsteder | BloemendalerLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Bloemendaal e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Gemeente Bloemendaal
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Schrijf jij de nieuwe Haarlem-Song?

Door Redactie De Heemsteder | 22 januari 2020 | Geplaatst in Regio

Haarlem – De Grootste Band Van Nederland (DGBVN) roept componisten en tekstschrijvers op om een Haarlem-song te schrijven. Er zijn al vele nummers over Haarlem geschreven, maar een catchy, hitgevoelig popnummer ontbreekt nog, volgens de organisatie. DGBVN wil de jarige stad, Haarlem viert dit jaar 775 jaar stadsrechten, een nieuw Haarlemlied schenken. Het winnende liedje wordt door 500 muzikanten gespeeld op 7 juni op de Botermarkt in Haarlem.

New York, London, Amsterdam, Parijs en menig andere grote wereldstad zijn al diverse malen bezongen. Haarlem ontbreekt nog in de hitlijsten. Hoe mooi zou het zijn als dit jaar tijdens Haarlem 775 ‘ons’ nummer de hitparades bestormd? Iedereen die denkt een popnummer over Haarlem te kunnen schrijven nodigen wij uit om deze in te zenden.

De organisatie hoopt op verschillende inzendingen waaruit een vakjury kan kiezen. De jury bestaat, naast Timmers zelf, o.a. uit Jaco van der Steen (muzikale leider DGBVN) en de voormalige burgemeester van Haarlem Bernt Schneiders.Tijdens een bijeenkomst in een café beoordelen zij de inzendingen op speelbaarheid en hitpotentie. Het winnende nummer wordt op de grote dag, waarop 500 muzikanten van De Grootste Band Van Nederland een aantal nummers spelen, gespeeld.

Het nummer dient te voldoen aan een aantal voorwaarden. Zo moet de muziek en de tekst (Nederlands of Engels) origineel zijn en dus nog niet eerder in het openbaar ten gehore zijn gebracht en het moet een uptempo popnummer zijn. Componisten kunnen hun nummer aanmelden via www.dgbvn.com uiterlijk op 20 februari 2020. “En wie weet wordt jouw nummer wel door 500 muzikanten gespeeld. Dat is toch geweldig!” lacht een trotse organisator Alain Timmers. Het grote optreden van De Grootste Band Van Nederland vindt plaats op 7 juni op de Botermarkt in Haarlem. Meer informatie is te vinden op http://www.dgbvn.com.

Foto: Franklin van der Erf.

Andere berichten

Hennepkwekerij na tip aangetroffen in Haarlem→

Overval op juwelier in Haarlem→

KJO speelt op Bevrijdingspop 4 mei-concert→

Erehaag voor overleden politiemedewerker →


Recent nieuws

  • Oekraïense vluchtelingen trakteren buurtbewoners op heerlijke hapjes
  • Bronstee-Méditerranée!
  • Raadsvergadering op 26 juni met een bizarre afloop
  • Meiden HBC zwaaien Oranje-heldinnen uit
  • Feestelijke start voor Tuinrangers in Bloemendaal
  • Dat wordt genieten op BeleefHeemstede1909
  • Sloepentocht, loterij, veiling en andere activiteiten voor goed doel
  • Tennis houdt Jan van de Sande jong
  • ‘HER-VORMD’ wordt onthuld in Oude Kerk
  • Ontdek de vier seizoenen van Nationaal Park Zuid-Kennemerland
  • Van betongrijs naar vrolijk speels: nieuw schoolplein Aloysiusschool
  • 150 meter aardbeienslof van Patisserie Leek
  • Beachfestival op zonovergoten strand
  • Bankje geplaatst ter nagedachtenis aan Robin Smit uit Bennebroek
  • Glaskunstwerk onthuld vanwege 400 jaar Oude Kerk
  • Raadslid Celmo Vidal Queta racistisch bejegend 
  • Voormalige tennistoppers vrijdag 4 juli naar Heemstede
  • ‘Ouderen weten weg naar Mediacafé te vinden’
  • Vijftig jaar Model Auto Club Heemstede
  • Plein1 Koor brengt vrolijke noot
Job in de Regio

Edities

  • Bloemendaal e.o.
  • Heemstede e.o.
  • Regio
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

Heemstede e.o.

Live webcam milieustraat HeemstedeLive webcam milieustraat Heemstede

Bloemendaal e.o.

Live beachcam strand BloemendaalLive beachcam strand Bloemendaal

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Heemsteder|Bloemendaler

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl
info@bloemendaler.nl

 

Heemstede, Bloemendaal, Bennebroek, Vogelenzang, Overveen en Aerdenhout

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}