Menu

Skip to content

De Heemsteder | BloemendalerLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Bloemendaal e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Gemeente Bloemendaal
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

50.000ste bezoeker ‘Klim naar het licht’

Door Redactie De Heemsteder | 16 augustus 2019 | Geplaatst in Regio

Haarlem – De organisatie van de toren- en gewelventocht ‘Klim naar het licht’ in de KoepelKathedraal van Haarlem verwelkomde woensdag de 50.000ste bezoeker. Het was Sara van Schagen die door voorzitter Wim Eggenkamp van Stichting Kathedrale Basiliek in de bloemetjes werd gezet. Vanwege de onverwacht massale toeloop is ‘Klim naar het Licht’ verlengd tot en met 30 september. Bij de start in mei droomde de stichting van maximaal 50.000 bezoekers gedurende het project. Dat aantal is met nog anderhalve maand te gaan nu al gehaald. Hoogtepunt van ‘Klim naar het licht’ is de tijdelijke loopbrug op bijna zestig meter hoogte tussen de twee torens van de kerk. De opbrengst van het evenement wordt vooral gebruikt voor het in stand houden van de kathedraal.

Sara van Schagen woont in Duitsland en kwam met haar partner Sijmen, dochter Valentina en zoon Thomas naar de KoepelKathedraal in Haarlem. Ze kocht haar kaartje online en dat bleek nummer 50.000 te zijn.

De ‘Klim naar het licht’ kan zowel individueel als in groepsverband worden gemaakt. Vanwege de massale toeloop wordt groepen geadviseerd om vooraf via de website kaartjes te kopen. Toegangskaarten kunnen online besteld worden via www.klimnaarhetlicht.nl en kosten 8,50 euro voor volwassenen (10 euro aan de kassa), voor kinderen tot en met 12 jaar 4 euro en 1 euro voor kinderen tot 6 jaar. Online komt daar 1,50 administratiekosten bij per bestelling. Meer informatie op: https://www.koepelkathedraalhaarlem.nl/

Fotograaf: Ramon Philippo.

Andere berichten

Scanauto gemeente botst tegen lantaarnpaal in Haarlem→

Politieachtervolging vanuit Amsterdam eindigt bij Haarlem→

Concert ¡Oh, Guitarra! afgelast→

Vakantievogelen, leer alles over vogels→


Recent nieuws

  • Albert Heijn Blekersvaartweg verbouwt vanaf 12 maart: feestelijke heropening op 24 maart
  • Scanauto gemeente botst tegen lantaarnpaal in Haarlem
  • Politieachtervolging vanuit Amsterdam eindigt bij Haarlem
  • Concert ¡Oh, Guitarra! afgelast
  • Prettig en zelfstandig stemmen in Heemstede voor iedereen mogelijk
  • Herontdek de charme van Nederlandse steden: tips voor een onvergetelijk dagje uit
  • Flexibele bedrijfsruimte als groeimodel
  • Lezing over vrouwenrechten in verschillende culturen
  • Creëren was zijn leven, zijn ziel, zijn alles: kunstenaar Kees Verkade
  • Terugblik op vier jaar bestuur door wethouders Arianne de Wit en Eveline Stam
  • Vakantievogelen, leer alles over vogels
  • Het HKK Voorjaarsconcert vindt plaats op zondag 1 maart
  • Reddingsbrigade verdient Valentijnstaart
  • Bijzondere presentaties in Oude Kerk omringd door geniale muziek
  • Autobrand aan de Steenenbaak in Hoofddorp
  • Eenzijdig ongeval op N520 in Hoofddorp: weg afgesloten
  • Verdacht object in Aagje Dekenstraat in Hoofddorp
  • Interview Carolijn Visser over haar roman ‘Broers’ bij Boekhandel Blokker
  • Help padden op Kadijk veilig oversteken
  • Nieuwe duurzame beschoeiing Burgemeester Van Doornkade
Job in de Regio

Edities

  • Bloemendaal e.o.
  • Heemstede e.o.
  • Regio
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

Heemstede e.o.

Live webcam milieustraat HeemstedeLive webcam milieustraat Heemstede

Bloemendaal e.o.

Live beachcam strand BloemendaalLive beachcam strand Bloemendaal

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Heemsteder|Bloemendaler

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl
info@bloemendaler.nl

 

Heemstede, Bloemendaal, Bennebroek, Vogelenzang, Overveen en Aerdenhout

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}