Weer raak in de Schubertstraat

Haarlem – Aan de Schubertstraat in Haarlem zijn zaterdagochtend 14 maart rond half vijf twee autobranden ontdekt. De brandweer kwam met spoed ter plaatse om de brandende voertuigen te blussen.

Opvallend is dat de twee auto’s niet direct naast elkaar stonden geparkeerd. Daardoor wordt er rekening mee gehouden dat er mogelijk sprake is van brandstichting. De brandweer wist beide branden te blussen, maar de voertuigen raakten zwaar beschadigd.

Door de hitte van de brand hebben ook meerdere auto’s die naast de brandende voertuigen geparkeerd stonden schade opgelopen.

De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de branden. Het is bovendien niet de eerste keer dat er in de Schubertstraat voertuigen in brand vliegen. Nog maar een week geleden, op 6 maart, was het in dezelfde straat ook al raak toen er een autobrand uitbrak.

Credit: Mizzle Media / Michel van Bergen