Menu

Skip to content

De Heemsteder | BloemendalerLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Bloemendaal e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Gemeente Bloemendaal
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Moederdagboeket aan gelukkige uitgereikt

Door Redactie De Heemsteder | 9 mei 2021 | Geplaatst in Heemstede e.o.

Door Bart Jonker

Heemstede – Vandaag is het Moederdag waarop alle moeders in het zonnetje worden gezet. Afgelopen zaterdag 8 mei reikte bloemist Kylie Krap van bloemenzaak Klein Groenendael op het Wilhelminaplein een fleurig Moederdagboeket uit voor de oproep van de Moederdagactie, die afgelopen woensdag in de Heemsteder was aangekondigd. Uit alle ingezonden reacties moest Kylie een keus maken en dat was best lastig, want er waren heel veel mooie berichten met waarom ‘je moeder een Moederdagboeket’ verdient.


Uiteindelijk viel Kylie’s beslissing op het bericht van Ilse van der Berg. In haar reactie stipte ze aan dat haar moeder haar door de coronacrisis heeft gesleept. In een anekdote laat ze weten dat zij in het begin van de coronacrisis samen met haar moeder met klapstoeltjes en zak popcorn (wel op 1,5 meter afstand) voor de supermarkt ging zitten om gewoon mensen te gaan kijken in deze rare coronatijd. Zo vertelde Ilse dat ze een oud omaatje van twee straten verderop boos zagen worden, omdat iemand net voor haar neus het laatste boerenyoghurtbakje wilde pakken. En dat een drone met grijparm een blikje bonen uit het winkelwagentje van haar overbuurman viste, die net verwikkeld was in een wc-papierdiscussie. Samen met haar moeder heeft ze veel lol gehad en daarvoor wilde Ilse haar moeder danken.

Omdat Ilse verhinderd was, werd het kleurrijke boeket namens haar in ontvangst genomen door een goede vriendin, Carola Meijer. Veel plezier met het boeket!

Foto: V.l.n.r.: een superblije Carola Meijer neemt namens haar vriendin Ilse van der Berg het boeket in ontvangst van Kylie Krap. (Foto Bart Jonker).

Andere berichten

Vrolijk Beleef Heemstede 1909 Festival: op naar de vijfde editie→

Dubbel feest: 80-jarige Greet Tieken woont 80 jaar op Wilhelminaplein→

15 augustus: een dag van verschillende betekenissen→

Op reis: het magische en schitterende bloementapijt Corpus Domini in Diano Marina→


Recent nieuws

  • Sport -en beweegfestival op terrein Hartekamp
  • Denk mee over ontwerp vernieuwing winkelstraat
  • ‘Duinbehoud’ laat jongeren leren over de duinen
  • Rotary Heemstede doet werken Ger Daniëls in verkoop 
  • Jaarrekening 2024: Gemeente houdt €3,7 miljoen over
  • ‘Vijfde Heemhavenwandeling zeer geslaagd’
  • ‘Bijzondere mijlpaal van 100 jaar onderwijs’
  • Reparatie zomerartikelen en meer in het Repaircafé
  • Veteranendag en mars Stormschool in teken van ‘samen’
  • Veertig jaar op de markt
  • “We willen groeien naar 1000 deelnemers”
  • Nieuwe lijsttrekker en wethouderskandidaat CDA
  • Betoverende voorstelling van Theatergroep Klapstuk
  • Italiaanse Barok in Dorpskerk van Bloemendaal
  • Overleden persoon aangetroffen op vaartuigje
  • Wethouder Gamri dient ontslag in
  • ‘Niet wegkijken wat er in Gaza gebeurt’
  • Schermen: NK titel voor Talitha Sluman, zilver voor Lotte Dammroff
  • Operakoor Bel Canto laat zich van een andere kant horen
  • Besluitvorming lang traject bouw nieuwe Belvedère nadert einde
Job in de Regio

Edities

  • Bloemendaal e.o.
  • Heemstede e.o.
  • Regio
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

Heemstede e.o.

Live webcam milieustraat HeemstedeLive webcam milieustraat Heemstede

Bloemendaal e.o.

Live beachcam strand BloemendaalLive beachcam strand Bloemendaal

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Heemsteder|Bloemendaler

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl
info@bloemendaler.nl

 

Heemstede, Bloemendaal, Bennebroek, Vogelenzang, Overveen en Aerdenhout

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}