Menu

Skip to content

De HeemstederLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Afzetpunten
    • Andere uitgaven
    • Voorwaarden
    • Privacy

Met Van Uffelen Mode fris, kleurig en stijlvol het voorjaar instappen

Door Redactie De Heemsteder | 21 maart 2023 | Geplaatst in Heemstede e.o.

Tekst en foto’s: Bart Jonker

Heemstede –  De mooiste en nieuwste mode vind je natuurlijk bij Van Uffelen Mode aan de Binnenweg 7-9 in Heemstede. Mode die je met recht met een hoofdletter mag schrijven en waar je sinds jaar en dag bij Van Uffelen Mode terecht kunt. Kwaliteitsdames- en herenmode: Van Uffelen is niet voor niets al meer dan 70 jaar een stevig begrip in mode. Onlangs heeft Van Uffelen een fraaie kinderafdeling in de winkel van Heemstede ondergebracht. Het hele gezin kan gewoon bij Van Uffelen slagen, waar u wordt bijgestaan door een klantvriendelijk en deskundig team.

Stralend in je eigen stijl de lente in
Met het voorjaar in het verschiet is het weer tijd om te stralen en het nieuwe seizoen te starten in stijl. Met frisse en gedurfde voorjaarskleuren als roze, oranje, koraalblauw, lichtblauw en groentinten, alsmede fraaie aardetinten als camel en beige. Zowel in effen uitgevoerd als in fraaie prints. Mooie en comfortabele stoffen voor het fijnste draagcomfort in klassieke en trendy uitvoeringen. Topmerken voor dames als Expresso, Opus, Geisha, Betty Barclay, Gardeur, Claudia Sträter en Cartoon. Voor mannen zijn onder meer fraaie mode van Gardeur, Levi’s, Hugo Boss, Marco O’Polo, Profuomo, Tommy Hilfiger en State of Art te vinden, alsmede een schoenenlijn van het gerenommeerde merk Van Lier. Kortom: iedereen kan wel wat van haar of zijn gading vinden bij Van Uffelen, ook voor de nodige accessoires. Je hoeft hier niet speciaal hiervoor naar de Europese modesteden te reizen, want Van Uffelen Mode in Heemstede heeft het gewoon allemaal in huis.  

‘Wandelend mode-event’
Afgelopen vrijdag 17 maart hield Van Uffelen een mode-event, waar mannequin Angèle al wandelend door de zaak de klanten van een veelzijdig voorproefje voorzag van de nieuwe voorjaarsdamescollectie in frisse lentekleuren. Ze toonde fraaie en smaakvolle combinaties waarop bezoekers van de Van Uffelen enthousiast reageerden en volop door geïnspireerd werden. Zo krijgt iedereen weer zin in de nieuwe voorjaarsmode. Om het dagje winkelen feestelijk te completeren, serveerde Van Uffelen koffie met heerlijke zoetigheden voor haar klanten. Zo werd het voor iedereen een gezellig voorjaarsfeestje in modesferen.



“Hoe cool is dit”

Een deel van de modeshoot met Angèle vond in het zonnetje op de Binnenweg plaats. Want de Heemsteedse winkelstraat leent zich geweldig voor een catwalk van internationale allure. Passanten waren onder de indruk van de fraaie voorjaarsmode die Angèle showde, waaronder een fraai gedessineerd en uniek setje met colbert en pantalon van Claudia Sträter. De sfeer van Milaan was duidelijk even te proeven in de winkelstraat. Een groepje Hageveldscholieren keek aandachtig toe hoe de modeshoot gefotografeerd werd. “Hoe cool is dit”, hoorde je een van de jongens zeggen.

Kom dus gauw kijken voor de laatste mode-inspiratie bij Van Uffelen Mode op de Binnenweg 7-9 of kijk op de webshop: https://www.vanuffelenmode.nl/.

Andere berichten

Team Van Uffelen Heemstede trots op nieuwe kinderkledingafdeling→

Streven naar structureel financieel evenwicht: lichte verhoging OZB en besparing onderhoud→

Een avond met schrijver Ilja Leonard Pfeijffer→

Wielrenster over de kop→


Recent nieuws

  • Nieuwe expositie Zandvoorts Museum met sterke verhalen over 75 jaar Formule 3 races
  • Streven naar structureel financieel evenwicht: lichte verhoging OZB en besparing onderhoud
  • Groot steentijd-evenement in historisch museum ‘Huis van Hilde’ te Castricum
  • Een avond met schrijver Ilja Leonard Pfeijffer
  • Bestelbussen en bouwkeet gaan in vlammen op
  • Mudraise vraagt aandacht voor bevrijdingsoperaties moderne slavernij
  • Wielrenster over de kop
  • Hoe kies je de juiste aansprakelijkheidsverzekering voor je bedrijf?
  • Na anderhalve eeuw alsnog grandeur voor Landhuis Elswout
  • Tevreden bezoekers en standhouders op Kunstmarkt Jan van Goyenstraat
  • 100 jaar geleden werd overdekt zwemmen toegankelijk voor het grote publiek
  • Bijensterfte winter 22/23: Parasiet en onvoldoende nectar oorzaken
  • Speelwalhalla aan de Vrijheidsdreef
  • Excursie op Middenduin 
  • Voor de tweede keer Havenconcert Heemstede in de openlucht
  • Laatste repaircafé Vogelenzang voor de zomervakantie
  • Via Via stopt ermee: iedere dag weer spannend wat voor spulletjes er binnenkomen 
  • Kampioensfeest barst goed los bij voetbalvereniging HBC 
  • Speciale damesmode te vinden op de Zandvoortselaan tegen speciale prijzen  
  • Ambities woonvisie Bloemendaal helder: 500 woningen erbij vóór 2030
Job in de Regio

Edities

  • Heemstede e.o.
  • Partnerbijdrages
  • Regio

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer Jutter | Hofgeest
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Castricummer
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Heemsteder
WONEN.nl Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio

Zoeken

VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl

 

Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Afzetpunten
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu