Carwash Heemstede viert tienjarig bestaan

Heemstede – Deze maand juli is het alweer tien jaar geleden dat Carwash Heemstede is begonnen. André de Vries startte toen een het bedrijf aan de Nijverheidsweg 10 in Heemstede. Dat deed hij in eerste instantie alleen. “Het was toentertijd hard werken voor mijn vader André”, vertelt zoon Marvin die in 2017 bij Carwash Heemstede aan de slag ging. “Mijn vader heeft ervoor gezorgd dat het bedrijf naamsbekendheid kreeg en daardoor groeide. We hebben nu klanten die niet alleen uit Heemstede komen maar ook uit de regio. Hierbij moet je denken aan Bennebroek, Vogelenzang , Aerdenhout, Zandvoort en Haarlem-Zuid. De locatie hier is prima. Goed bereikbaar en voldoende ruimte om  drukte op te vangen.”

Bij Carwash Heemstede krijgen auto’s een complete carwash experience. Ook is het mogelijk om zelf je auto te wassen in één van de wasboxen buiten. Er is zelfs een aparte box voor campers, caravans en andere hoge  voertuigen. 

Zeven dagen open

Marvin: “We zijn zeven dagen in de week open: van maandag tot en met zaterdag van 08.00 tot 18.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Tevens is het mogelijk om de auto te laten poetsen en/of het cabriodak te laten reinigen en te impregneren. Dit gebeurt door een professioneel team van mensen waar wij mee samenwerken.”

André de Vries laat weten dat het wasstraatbedrijf nog steeds groeiende is. “Inderdaad. Echter hebben we, net als in andere branches, een tekort aan goed personeel”, aldus De Vries sr. 

Hij gaat verder: “We volgen voorts de laatste ontwikkelingen op carwashgebied. Die meest recente ontwikkelingen vinden vaak bij grote carwashes plaats. Voorbeelden zijn het recyclen van water, verdere digitalisering, reduceren van energieverbruik etc.”

Leuke actie

André vervolgt: “Waar wij, net als ieder ander, mee te maken hebben is zijn de enorm gestegen prijzen van energie, hoogheemraadschap, personeelskosten e.d. We ontkomen er helaas niet aan om deze periodiek in onze prijzen te verwerken.”

Marvin: “Vanwege ons tienjarig bestaan hebben we een leuke actie voor onze klanten: voor 15 euro kunnen ze reeds hun auto laten wassen. De actie duurt de hele maand juli.”

Marvin en André voor de Carwash (foto aangeleverd)