Menu

Skip to content

De Heemsteder | BloemendalerLogo

Het laatste nieuws uit Heemstede, Haarlem-Zuid, Bloemendaal en Bennebroek.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • Heemstede e.o.
    • Bloemendaal e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Heemsteder
    • Bloemendaler
    • Gemeente Heemstede
    • Gemeente Bloemendaal
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy
Politiek debat vóór en dóór mensen met een verstandelijke beperking

Politiek debat vóór en dóór mensen met een verstandelijke beperking

Door Redactie De Heemsteder | 1 maart 2018 | Geplaatst in Regio

Iedereen met een verstandelijke beperking is op woensdag 7 maart van harte welkom om naar het debat te komen over politiek en de gemeenteraadsverkiezingen. Het debat wordt georganiseerd vóór en dóór mensen met een verstandelijke beperking.

De avond is een samenwerking tussen de Landelijke Federatie Onderling Sterk Haarlem (LFB) die belangen behartigt van mensen met een verstandelijke beperking, en Stichting De Baan, die vrijetijdsbesteding, sport en vakanties voor mensen met een verstandelijke beperking verzorgt.

Tijdens de debatavond wordt uitgelegd waarom stemmen belangrijk is en hoe stemmen werkt. Politici van verschillende Haarlemse partijen zijn aanwezig om kort hun partijprogramma uit te leggen en om vragen van bezoekers te beantwoorden.

Het debat is gratis toegankelijk en vindt plaats bij Stichting De Baan van 19.00 tot 21.30 uur, Nauwe Geldelozepad 17, Haarlem. Aanmelden: haarlem@lfb.nu, 06-13999635, meer informatie www.stichtingdebaan.nl.

De foto is genomen tijdens de cursus die de afgelopen weken is aangeboden ter voorbereiding op het debat.

Andere berichten

Politiek Café Heemstede trapt politiek jaar af met zeepkistdebat →

Basisschoolleerlingen wegwijs maken in de politiek met ‘Raadslid in de Klas’ →

Commissaris van de Koning NH worden? Solliciteren tot 4 oktoberCommissaris van de Koning NH worden? Solliciteren tot 4 oktober→

Wie moet de nieuwe commissaris van de Koning worden?Wie moet de nieuwe commissaris van de Koning worden?→


Recent nieuws

  • Theeconcert in de Oude Kerk van Heemstede
  • Looproute ‘Reflecties op vrijheid’
  • Watertoren Overveen beklimmen op Open Monumentendag
  • Open Monumentendagen Bloemendaal e.o.
  • Open Monumentendagen 2025 Heemstede e.o.
  • Open Monumentendag in de Hemelvaartkerk 
  • De bijzondere wijnen van De Gouden Ton
  • Prachtig weer zorgt voor een geslaagde Openluchtbioscoop
  • Wim de Wagt bij Boekhandel Blokker
  • Hartverwarmende editie van Bike4Parkinson
  • Bekervoetbal: RCH verliest onnodig van Onze Gezellen: 3-4
  • TV Merlenhove heeft weer twee nieuwe clubkampioenen
  • Feestelijke dag bij 55-jarige seniorenvereniging
  • Op zoek naar Klimaatburgemeester Bloemendaal
  • Nieuwe expositie in Galerie SPW59
  • Open dag bij Sociëteit Vereeniging, Zijlweg 1
  • Wilbert en Ans Burgers lid van verdienste bij HBC Gymnastics
  • Fashion & Bites & More in Heemstede Winkelcentrum
  • Nieuw seizoen Podia Heemstede vanaf 12/9
  • Tennis en spelletjes op Junior-Senior Toernooi TVHBC
Job in de Regio

Edities

  • Bloemendaal e.o.
  • Heemstede e.o.
  • Regio
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

Heemstede e.o.

Live webcam milieustraat HeemstedeLive webcam milieustraat Heemstede

Bloemendaal e.o.

Live beachcam strand BloemendaalLive beachcam strand Bloemendaal

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Heemsteder|Bloemendaler

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Heemsteder | Bloemendaler
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
023-8200170
info@heemsteder.nl
info@bloemendaler.nl

 

Heemstede, Bloemendaal, Bennebroek, Vogelenzang, Overveen en Aerdenhout

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© De Heemsteder Uitgevers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}